• Новак
Двојка Свадба Мода Машки Прстени Со Циркони Европски И Прстени Американски Жени И Прстени

Двојка Свадба Мода Машки Прстени Со Циркони Европски И Прстени Американски Жени И Прстени

DEN 1710.40
Пристапност
Во достапна форма

Европска и Американска мода машка и женска двојка прстени со циркони, венчални прстенипродажба точка : Избрани висококвалитетни метали Погодни За сите видови луѓе нека ви светат врвовите На прстите Погодни како подарок За девојка Погодна За облека за забави или секојдневно носењеопишете : Големина : 5/6/7/8/9/10/11/12/13 Материјал : машки титаниумски челик, Боја на женска легура како што е прикажано белешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи да нарачате порано. Поради различната положба на сликата, може да има разлика во бојата во бојата, ве молиме разберете.вклучи : 1 € прстен Убава. Мода. Накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент