• Новак
панталони за жени панталони со џебови секојдневно печатење со висок струк памук лабави долги прави панталони

панталони за жени панталони со џебови секојдневно печатење со висок струк памук лабави долги прави панталони

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Лесен, допир на кожата, дише, супер меккарактеристика : Еластичен Висок Струк,лабави обични панталони. Удобно за носење во лето пролет или fall. Овие панталони можат многу добро да ја покажат кривината на вашите долги нозе натпревар : Обични панталони за жени лабаво вклопување.Одлично е за спарување со сите врвови, кошула,блузи за резервоари, дуксер и така натаму. Совршен за пижами, секојдневна домашна облека, излегување, јога, одмор пригода : Одлично За облека за спиење, ноќна облека, секојдневна, одмор,јога,спорт, фитнес, вежбање, работа,канцеларија, секојдневно носење, џогирање, качување, забава, клуб, возење велосипед И мотоцикл, Патување, Одмор Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77" Должина : 105см/41.34" колк : 101см/39.76" големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 половината : 72см/28.35" должина : 106см/41.73" колк : 106см/41.73" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" должина : 107см/42.13" колк : 111см/43.70" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 80см/31.50" должина : 108см/42.52" колк : 116см/45.67" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Половината : 84СМ/33.07" должина : 109см/42.91" Колк : 121см/47.64". Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза, Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење,прави да се чувствувате добро. Совршен Подарок : одличен подарок за жени, јуниори, тинејџерки, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. Препорачај спротивното нежно перење. миењето раце би било подобро. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите,Нашиот производствен тим и одделот ЗА ОК строго го контролираат квалитетот на производот и ние секогаш нудиме услуга по продажбата за секој купувач во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент