• Новак
Трговска марка ликовна уметност „Сина Хортенсија“ платно уметност од Кора Ниле

Трговска марка ликовна уметност „Сина Хортенсија“ платно уметност од Кора Ниле

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Сина Хортенсија“ платно уметност од Кора Ниле : Уметничка : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент