• Новак
Сет на кратки ракави за девојчиња со кратки ракави со кратки ракави, 2 парчиња, големини 4- & плус

Сет на кратки ракави за девојчиња со кратки ракави со кратки ракави, 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Симпатична додаток на нејзината колекција за спиење! Оваа пижама од 2 парчиња девојчиња поставена од Wonder Nation има кратки ракави на врвот со појавување на панталони за пижами направени во мека ткаенина. Овој сет на сончање го комплетира својот ноќен изглед дали е подготвена да се опушти и да дневна или да легне. Најдобриот дел : Овој сет е лесен за мешање и совпаѓање со другите омилени пижами на нација. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 пар панталони за пижами. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; забавни отпечатоци; опуштено вклопување; отпорен на пламен. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; широка нога; еластична лента за половината за дополнителна удобност; странични џебови; забавни отпечатоци; опуштено вклопување; отпорен на пламен. Девојчето пижама поставена од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент