• Новак
Инктастична Симпатична Потресена Розова Ајкула Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Симпатична Потресена Розова Ајкула Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Симпатична Потресена Розова Ајкула Доенчиња Ползавец. Inktastic Симпатична Потресена Розова Ајкула Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бела И хедер w/ Уши 6 Месеци. Совршен подарок за одмор на плажа за вашиот иден Морски Биолог. Симпатична Потресена Розова Ајкула Доенчиња Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. будлбуг ајкули трепки заби насмевка забава пливање океанот летен одмор едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент