• Новак
Време и време на сублимација на Sublimation Sublimation Sublimation Sublimation Sublimation

Време и време на сублимација на Sublimation Sublimation Sublimation Sublimation Sublimation

DEN 335.84
Пристапност
Во достапна форма

Вклучете ја јачината на звукот на вашиот обичен стил со Time и врвот за печатење на сублимација на TRU. Расејувањето на rhinestones дава навестување на искра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. Руфли ракави. Печатење на сублимација; Акценти на Rhinestone; странични парчиња. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Rhinestone Accented Sublimation Print Top за плус големина жени од време и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент