• Новак
Електричен Скутер Батерија Долен Капак Црн Нерѓосувачки Челик Долен Капак На Батеријата За Xiaomi Mijia

Електричен Скутер Батерија Долен Капак Црн Нерѓосувачки Челик Долен Капак На Батеријата За Xiaomi Mijia

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, цврста челична плоча отпорна на гребење и водоотпорна.2. Професионално производство, извонредна изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.3. Лесен за инсталирање и ракување, удобен за употреба.Прецизен дизајн, отпорност на корозија и отпорност на абење.4. Спречете го каменот да влезе во дното, спречете ја испакнатината на чекорите и подобрете ги водоотпорните перформанси.5. Оригинален стандард, директна замена за стариот или скршен.6. Специјално дизајниран За Електричен Скутер Xiaomi Mijia M365.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Скутер Батерија Долен Капак Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Црна Боја Апликација : За Xiaomi Mijia M365 Големина На Електричен Скутер : Прибл. 50х10см / 19, 69х3, 94 инчен Пакет Листа : 1 х Долниот Капак На Батеријата За Xiaomi M365 Електричен Скутер Лесен За инсталирање и ракување, удобен за употреба. корозија и абење. Професионално производство, извонредна изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност. Електричен Скутер Долен Капак На Батеријата Црн Нерѓосувачки Челик Долен Капак На Батеријата За Xiaomi Mijia.

Главните карактеристики

Избор на клиент