• Новак
Најважните работи од резервоарот за стомакот Носете сопствен градник за обликување на градник

Најважните работи од резервоарот за стомакот Носете сопствен градник за обликување на градник

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Носете свој градник со оваа безмилосна лизга што удобно се изедначува и обликува низ стомакот, колковите и бутовите цврста компресија. Отворете ја бистата за носење сопствен градник и разноврсност на деколте. Не-лизгање лента за зафаќање на полите за да се задржи на место и да се спречи тркалање. Прилагодливи ленти. Вклучете се и залепете. Вкупна должина 31 ". Машината што се мие. Машинско миење ладен нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно. Турка на суво ниско, ниско ниво на железо ако е потребно. Не исушете го чисто. 82% полиестер, 18% еластан.

Главните карактеристики

Избор на клиент