• Новак
Кетијх-чн Бебе Кид Лента За Глава Принцеза Голем Лак Јазол Лента За Коса Лента За Коса Ц

Кетијх-чн Бебе Кид Лента За Глава Принцеза Голем Лак Јазол Лента За Коса Лента За Коса Ц

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Бебе Детска Лента За Глава Новороденче Принцеза Голем Лак Јазол Лента За Коса Лента За Коса Ви Благодариме и убав ден!. Пакетот вклучува : 1 парчиња облека за глава. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Големина : 18см х 9см/7.08 "х 3.54". Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Ви благодариме за разбирањето!. . Без оставање трага, без трага за компресија и без иритација на детското лице, косата и скалпот. Симпатична коса лакови ленти за глава се апсолутно симпатична и добро одлична за декорација на коса за девојчиња. Совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ и многу повеќе!. Може да се користи со било која облека, со фустан или со фармерки и Маица, итн. Лесно Прилагодливо и Отстранливо : ременот За Глава и ременот за брадата може соодветно да се прилагодат додека вашето бебе расте за удобно носење и совршено вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент