• Новак
Едноставно Дејзи Тркачки автомобил ТВИСТ ПЕТ ХЕНДИНГ МАТ за кучиња и мачки

Едноставно Дејзи Тркачки автомобил ТВИСТ ПЕТ ХЕНДИНГ МАТ за кучиња и мачки

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Додадете забавен поп психоделична боја со едноставно тркачки тркачки тркачки тркачки миленици од нашата колекција Калеидоскоп. Апстрактните, дизајни за привлекување очи на оваа колекција се сигурни дека ќе дадат изјава што ја одразува вашата лична вибрација. Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент