• Новак
Енџивел Женска Облека За Спиење Сет Мрежа За Печатење Срце Возбуда Против Вратот Без Ракави Фустан за Спиење И Танга Ноќна Облека

Енџивел Женска Облека За Спиење Сет Мрежа За Печатење Срце Возбуда Против Вратот Без Ракави Фустан за Спиење И Танга Ноќна Облека

DEN 623.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . He, хо!Добредојдовте Во Енџивел!Различни избори продавница за облека што ве прави поубави!. Материјал : Полиестер, Спандекс. Карактеристики : Печати, Возбудува. Деколте : V Вратот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Прилики : Дневно, Шопинг, Одмор, Клуб, Излегување, Одмор, Носење Куќа, Работа, Состанување. Сезони : Четири Сезони. Големини : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Подобра Нега На Облека : машинско перење Или миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Женски Ноќна Облека Во Собата. Печатење На Срцето. Чиста Чипка. Шупливи Надвор. Материјал : Мек и Удобен, Еластичен и лесен за носење. Погоден за секојдневно носење, домашна облека, канцелариска работна облека, забава на плажа, клуб, бар, одмор, одмор, улична облека. Одлично со вашите влечки.

Главните карактеристики

Избор на клиент