• Новак
Браник Поздравниот Штит-Под Моторот Притисни Клипови Завртка Занитвам За Тојота

Браник Поздравниот Штит-Под Моторот Притисни Клипови Завртка Занитвам За Тојота

DEN 607.84
Пристапност
Во достапна форма

Детали : * сосема нов и квалитетен * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив, против абење и антикорозија.*Широко работат за браник браник мотор штит поздравниот под телото итн.*Се чини дека секогаш ги губите прицврстувачите.Заштедете време и пари.* Направете цврсто прицврстување, така што овие штитови итн останете ставени со голема брзина.*Материјал : Метал, Пластика*Апликација : Погоден за тојота 95% од карфитот за Лексус 95% од содржината на карпак : 50*пластични и метални сврзувачки елементи забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетните производи за автоделови се издржливи. Ве молиме проверете ја големината и моделот на производот пред да го купите за да се осигурате дека производот одговара. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме. Без разлика дали имате позитивен или погрешен поглед на производот, ние би сакале да ги видиме вашите коментари. За проблеми со штетата/квалитетот, секој клиент може да ужива во поврат или размена во периодот на враќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент