• Новак
Зунфео Женски Зимски Чизми-Секси Модни Чизми Со Патент Шик Цврсти Каубојски Чизми Божиќни Подароци Дозвола Црна 6

Зунфео Женски Зимски Чизми-Секси Модни Чизми Со Патент Шик Цврсти Каубојски Чизми Божиќни Подароци Дозвола Црна 6

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

слободно време,излегување,канцеларија итн.57"Пакет : 1пц женски чизми. Ви благодариме за поддршката и разбирањето. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот. Големина табела : ( 6 )Големина : 35 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 Должина На Стапалата : 22,5 см/8,86"Големина : 36 САД : 5,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 Должина На Стапалата : 23 см/9,06"Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 Должина На Стапалата : 23,5 см/9,25"Големина : 38 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 Должина На Стапалата : 24см/9.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите нашите женски чизми со доверба! Изберете ги нашите женски чизми, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!! Совет : за да избегнете губење време, внимателно проверете ја вашата големина пред да ја купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент