• Новак
Женски Дуксер Стабилни Јакни За Облека За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечен Моден Принт Надворешна Облека Обични Ватирани Јакни Со Џебови Црвени

Женски Дуксер Стабилни Јакни За Облека За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечен Моден Принт Надворешна Облека Обични Ватирани

DEN 272.96
Пристапност
Во достапна форма

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесна Модна Облека Со Исечен Моден Принт Секојдневните Ватирани Јакни Со Џебови Опишуваат Материјал : Полиестер и Вискоза,лесни, меки и дише,ве загреваат во fall и зима. Дизајн : раглан ракав жените патент дуксери/fall облека/Лабава одговара стил Натпревар : овој секојдневен капут е идеален избор во вашата гардероба.дизајнот со патент со висококвалитетен патент комплетира помодерен изглед.уште повеќе, основното печатење одговара на сѐ и никогаш не излегува од мода. Прилика : Целосно палто со патент за жени,погодно за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Информации за производот Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Полиестер, Тип На Шема На Спандекс : Печатен Стил : обична Должина : Редовна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски Капут Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"48cm/18.90"60cm/23.62"62cm/24.41"M116cm/45.67"50cm/19.69"61cm/24.02"63cm/24.80"L122cm/48.03"52cm/20.47"62cm/24.41"64cm/25.20"XL128cm/50.39"54cm/21.26"63cm/24.80"65cm/25.59"XXL134cm/52.76"56cm/22.05"64cm/25.20"66cm/25.98" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 62cm/24.41"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 63cm/24.80"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 64cm/25.20"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 65cm/25.59"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 66cm/25.98" Табела Со Големини : Големина : И ткаенината е мека и удобна, лесна и еластична. Погоден за целогодишно носење, одржувајте удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Совршено одговара на секоја облека со сорти на бои што лесно се совпаѓаат. Погоден за сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавајќи модерна и релаксирачка атмосфера. Машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент