• Новак
- А04-1725-Белата Роџерс Хфт Овлажнител Рампа ОЕМ РАМПА-А04-1725-052

- А04-1725-Белата Роџерс Хфт Овлажнител Рампа ОЕМ РАМПА-А04-1725-052

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

* рампа-а04-1725-052 белата роџерс hft2100 овлажнител рампа оем рампа-а04-1725-052* оем производител бренд : емерсон клима-белата роџерс* точка состојба : нови* оем дел број : рампа-а04-1725-052* 90 ден гаранција од производителот.* сосема нов дел.* оем квалитет, оем замена дел.* сите делови се специфични за моделот, ве молиме испратете ни порака со вашиот модел # и сериски # за да можеме да се осигураме дека ова одговара на вашиот апарат.* сите гаранции бараат број на модел и сериски број исклучен од апаратот на кој биле инсталирани.* повеќето предмети се 1 пакети, освен ако не е конкретно наведено дека тоа е 2 пакет. РАМПА-А04-1725-052 Белата Роџерс Hft2100 Овлажнител Рампа ОЕМ РАМПА-А04-1725-052.

Главните карактеристики

Избор на клиент