• Новак
ИСТОСТВО БЛАН САПХИР Младински младински мекобол лилјак, 32 “

ИСТОСТВО БЛАН САПХИР Младински младински мекобол лилјак, 32 “

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата „Дијамантска лилјак“ од втората генерација на „Истон“ го вклучува Сафир, кој е направен од 7050 алуминиум од одделение од авиони за брзи брзини на замав и избалансирани перформанси. Тежината на светло за замав и голема слатка точка создаваат моќ, додека перничето зафат на сите спортови ви помага да ја задржите целата таа моќност под контрола. Ако сте подготвени да доминирате во дијамантот, подготвени сте да ги земете промените со колекцијата Diamond Gem. Младински рак на сина сафир, мекобол лилјак. Ултра-тетната 29/32 "рачката со сите спортови се минимизира. Изработена од легура ALX100 за побрзи брзини на замав и избалансирани перформанси. Про-стилови на конкавна крајна капа. Лизгање и вибрации за постојани појави на плочи. Создадете поголема моќност со тежината на светло за замав и голема слатка точка.

Главните карактеристики

Избор на клиент