• Новак
Помлади затнувања на момчињата на Крокс Момци

Помлади затнувања на момчињата на Крокс Момци

DEN 303.68
Пристапност
Во достапна форма

Солиден, лесен и брз да се исуши? Swiftwater? Запушењето е одличен избор за секојдневните авантури на копно или околу водата. Исто така, добивате одлична покриеност на врвот на нозе. Ги има сите деца од перница и удобност? Loveубов со Крослит? Изградба на пена. Крослит? Изградбата на пена ги држи лесни и удобни. Одлична покриеност на врвот на нозе и пети. Пристаништата дозволуваат да течат воздухот и водата? се суши брзо. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Главните карактеристики

Избор на клиент