• Новак
Црна 11. внатре 11. Во мат порцелански мрежен мозаик плочка

Црна 11. внатре 11. Во мат порцелански мрежен мозаик плочка

DEN 1759.84
Пристапност
Во достапна форма

MSI Black 2 in. X 4 in. Мат се порцелански мозаични wallидни плочки со ретро чувство, додека матната завршница дава подраматичен изглед. Тоа е Greenguard во затворен квалитет на воздухот овластен за мир на умот и совршен за станбени и комерцијални грбови, wallsидови на акцент и wallsидови на карактеристики, како и станбени тротоарите. Тие исто така добро се спаруваат со широк спектар на плочка во метрото, арабеска плочка или керамичка wallидна плочка од инвентарот на МСИ. 13,35 квадратни метри, 15 парчиња по случај. Тежината на случајот е 30,15 фунти . Одделение 1, прво квалитетен порцелански мозаик плочка за употреба на подот, wallидот и countertop. Застаклена мазна завршница со ниска сјај и мала варијација во тонот.

Главните карактеристики

Избор на клиент