• Новак
Користени-Леново ThinkCentre M82, СФФ, Intel Core i5 - @ 3. GHz, 12GB DDR3, 2TB HDD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА Тастатура + Глувчето, No OS

Користени-Леново ThinkCentre M82, СФФ, Intel Core i5 - @ 3. GHz, 12GB DDR3, 2TB HDD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА

DEN 3476.48
Пристапност
Во достапна форма

Користени lenovo Think Centre M82 Мала Форма Фактор (SFF) компјутер напојува Со Intel Core i5-3550 @ 3.30 GHz (3-та генерација) ПРОЦЕСОРОТ СО 12 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА И 2 TB HDD. Овој компјутер нема инсталиран ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Купувачот е одговорен за стекнување и инсталирање на сопствена верзија На Виндоус или друг ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i5-3550 @ 3.30 GHz (3-та генерација). 12 GB DDR3 2 TB HDD.

Главните карактеристики

Избор на клиент