• Новак
Женска Кратка Болеро Кардиган Јакна За Рамо Кратки Ракави Плисирани Страни Болеро Кревање Раменици Мек Материјал

Женска Кратка Болеро Кардиган Јакна За Рамо Кратки Ракави Плисирани Страни Болеро Кревање Раменици Мек Материјал

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Овој шик отворен болеро изработен од проѕирна шифонска ткаенина. Удобно за носење бидејќи е убаво и лесно. Го покрива " дебелото рамо". Краток кардиган, шифон ткаенина, кратки ракави, лабав стил на вклопување, е многу течен и дише. Краток Ракав. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Кардиган. Болерото е убаво за свечени прилики, но и во секојдневниот живот и може да се комбинира како комбинација. кои повеќе не сакаат јавно да ги покажуваат надлактиците над врвот. Идеален за вашите летни фустани во поладни денови и исто така како заштита од сонце за вашата чувствителна кожа. Шифон кардиган е одличен основен што не треба да недостасува во ниту една гардероба. Лесна нега : машинско перење или миење раце на 30°C. дише и удобна ткаенина. Лесно за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент