• Новак
PBT Празно Diy Капаче За Тастатура Механичка Инсталација На Тастатура 1u XDA Профил Нема Поставено Капаче За Печатење За Прекинувачи

PBT Празно Diy Капаче За Тастатура Механичка Инсталација На Тастатура 1u XDA Профил Нема Поставено Капаче За Печатење За Прекинувачи

DEN 163.36
Пристапност
Во достапна форма

сосема нов и квалитетен. Карактеристики : . 20 парчиња празни капачиња за тастатура, направете ја вашата тастатура повеќе стилска. Издржлив и лесен за инсталирање. XDA ceycap е топка shape.It е повисока од профилот НА ДСА и пониска ОД ЗДА. ПБТ материјал, третиран со технологија за боја, бојата е светла и не е лесно да исчезне. Компатибилен со повеќето цреша MX Gateron MX Kailh MX и сите други mx прекинувачи механичка тастатура. Спецификации : . Материјал : ПБТ пластика. Висина : ОЕМ Профил, 1У. Количина : 20 парчиња. Процес : не е врежан. Големина на пакување : прибл. 10х10см/3, 94х3, 94ин. Боја : Портокалова, Црна, Бела, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Крем, Светло Жолта(по избор). Забелешка : . Само тастатури, тастатури не се вклучени!. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот Вклучува : . 20 ПАРЧИЊА x 1u Капаче за Тастатура 20 парчиња празни капачиња за тастатура, направете ја вашата тастатура повеќе стилска. Издржлив и лесен за инсталирање. XDA ceycap е топка shape.It е повисока од профилот НА ДСА и пониска ОД ЗДА. ПБТ материјал, третиран со технологија за боја, бојата е светла и не е лесно да исчезне. Компатибилен со повеќето цреша MX Gateron MX Kailh MX и сите други mx прекинувачи механичка тастатура.

Главните карактеристики

Избор на клиент