• Новак
Ноќта На вештерките Детски Рачен Ноќен Фестивал На Духови Прозрачни Сет Реквизити

Ноќта На вештерките Детски Рачен Ноќен Фестивал На Духови Прозрачни Сет Реквизити

DEN 261.12
Пристапност
Во достапна форма

Внатрешна декорација За Ноќта на Вештерките : декорација за забави За Ноќта на Вештерките на работната површина. Исклучителните украси ќе бидат ценети од пријателите кои се враќаат дома на карневалнадежта на вештерките : Ноќта на Вештерките е собир на многу верски и традиционални прослави. Ова е Ден На Мртвите и празник за славење на летото, овозможувајќи ја сезоната. Во современиот свет, Ноќта на Вештерките се слави со украсување куќи, облекување и дистрибуција на бонбони.За овој проект осветлување : има кутија за батерии на дното на опремената со две БАТЕРИИ LR44, што може да ги осветли шарените светла, вклучувајќи : декорација За Ноќта на Вештерките Со Една Ноќ, совршена за употреба На Ноќта на Вештерките за да се создаде мистериозна атмосфера. Оваа декорација За Ноќта на Вештерките е совршена за украсување забави на Ноќта на Вештерките или готски теми. Оваа декорација За Ноќта на Вештерките лесно одговара на повеќето сцени на отворено и други чудни реквизити за забави. Совршен реквизит за забава го подига духот на духовните собири и застрашувачките работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент