• Новак
Мишуовоти избори кадифен декорација на просторијата десктоп декорација за живеење патриотска декорација и виси

Мишуовоти избори кадифен декорација на просторијата десктоп декорација за живеење патриотска декорација и виси

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

2 ПАРЧИЊА Патриотски Гном Кадифен Изборен Украс Декорација На Работната Површина Во Дневната Соба карактеристика : СИМПАТИЧНИ ПАТРИОТСКИ УКРАСИ-во фолклорот, гномот им носи среќа на семејствата и се смета за среќа. Додадете празничен шарм на Вашиот Американски Претседател Декорација На Изборите/Ден На Ветераните / 4 јули/Ден На Американската Независност/меморијален ден домашни украси со овие преслатки шведски томти.ВРВЕН КВАЛИТЕТ И РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ-Нашите Патриотски Гноми од 4 јули се направени од мек филц, кадифен нос, бела брада од влакна и висока капа за позирање. Песокот на дното на секој гном додава тежина што го прави гномот да седи убаво насекаде! Гномите се рачно изработени, така што секој од нив ќе има некои разлики во големината и тежината.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И СВЕТЛА БОЈА-Секој пакет вклучува 2 Американски Патриотски Гноми. Секој гном е висок 13,5 инчи од шапката до ногата и широк 4 инчи. Совршено е за украсување на вашиот нивоа послужавник, биро, маса, тросед, библиотека, полица или посебно место во вашиот дом. Ѕвездите и лентите дизајните и светлите бои мора да направат совршен додаток во вашиот дом.ДОБАР ИЗБОР за ПОДАРОЦИ-гномот се смета за среќа и исто така е совршена декорација на домот. Одличен подарок е да им донесете среќа на семејствата и пријателите. Нивниот прекрасен изглед е многу популарен кај децата, а исто така е добар избор за детски подароци.Содржина на пакетот : 2 x Безлична Кукла Висок квалитет, уникатен дизајн, модерен. Заштедете време и напор,ја прави вашата работа професионална и елегантна. Погоден за сите видови семејни животни ситуации, како што се кујни, вечери и забави. Идеален подарок за семејството, пријателите или дури и за себе. Исклучителна изработка, Рентабилни производи, имаме за цел да ви донесеме добро искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент