• Новак
Ампорт на моторни плочи- Нов одговара Изберете: 2017- Ford F250, 2017- Ford F350

Ампорт на моторни плочи- Нов одговара Изберете: 2017- Ford F250, 2017- Ford F350

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Единствените делови што ги препорача Ford Motor Company за возила Форд, Линколн и Меркур. Ride.Motorcraft Shock Absorber комплетот содржи амортизер на шок и сите делови за инсталација потребни за враќање на возило на ново-ново-возење и ракување со перформанси. Делови за последователни делови, какви било инженерски иновации или подобрувања на производот развиени бидејќи производството на возилото се додаваат на овие комплети за амортизери и нивниот хардвер за инсталација, обезбедувајќи ја најактуелната технологија. ASH-25781 ASH-25781 ABSORBER-НОВИ ФИТИ Изберете : 2017-2018 FORD F250 8 CYL 6.2 L 2017-2018 FORD F350 8 CYL 6.2 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент