• Новак
Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни меки шорцеви, големини S-3XL

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни меки шорцеви, големини S-3XL

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Активните шорцеви на атлетските работи сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина или дружење. Удобно, удобно стилски и тотално поставени, овие шорцеви се задолжителни. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање и инсејм : низок пораст; 9 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : меко чувство. Активни шорцеви за мажи од атлетски дела. Атлетски работи Активни меки шорцеви за мажи и големи мажи, големини S-3 XL. Атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент