• Новак
Викпури плетени ратан топки Декоративни орбини вазни филер, изветвен компјутер

Викпури плетени ратан топки Декоративни орбини вазни филер, изветвен компјутер

DEN 228.48
Пристапност
Во достапна форма

Нашите топки за избиени welected jodhpuri/ратан декоративни орби се прекрасен додаток на секој украсен амбиент. Тие може да бидат прикажани во вазна или чинија, корпа, на чинија или едноставно расфрлани како единечни украсни парчиња. За пристап на DIY - комбинирајте се со други вазни полнила за да создадете свој стилизиран центар или употреба за други занаетчиски проекти. Викпури плетен/ратан изветвени топки Декоративни орби, прекрасен декоративен акцент за дневната соба, трпезарија, бања, кујна, спална соба или професионална канцеларија, бизнис или ресторан, приказ во вазна, чинија, корпа, чинија или како единечен акцент парче, Комбинирајте се со други ботанички производи за да создадете ваш сопствен стилизиран аранжман за полнење вазна, одлично за DIY проекти, креирајте свој стилизиран аранжман за полнење вазна или употреба за други занаети.

Главните карактеристики

Избор на клиент