• Новак
Ведолај Склекови Градник Памучен Градник За Жени Дами Долна Облека Мека Долна Жица Ултра Тенок Собир Прилагодлив Градник Против Доделување Голема Бралета

Ведолај Склекови Градник Памучен Градник За Жени Дами Долна Облека Мека Долна Жица Ултра Тенок Собир Прилагодлив Градник Против

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Памучен Градник За Жени Дами Долна Облека Мека Долна Жица Ултра Тенок Собир Прилагодлив Градник Против Доделување голема ткаенина име : најлон. Функција : облик, удобно. Тип На Чаша За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Применливи луѓе : средовечни жени, млади жени. Карактеристики На Дизајнот : Цврст. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. стил : природен. Тип на чаша : 3/4 чаша. Тип на тока : Четири реда од четири токи. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР Женски Градник Чипка Долна Жица Градник Материјалот За Лице Чипка Долна Жица Градник Е Лесен и Дише чипка. Цврстиот Мрежен Дизајн Обезбедува Умерена Поддршка. Закосените И Вертикалните Шевови На Чашите Обезбедуваат Максимално Подигнување За Секојдневна Поддршка. Градникот Со Плус Големина Што Не е обложен Има Прилагодливи Меки Четкани Ремени За Рамо, Градникот Со Плус Големина Што Не е обложен Може Да Изврши Притисок На Рамената и Копање. Традиционално Затворање Со Кука и очи за Крајна Удобност. 83% Најлон, 17% Спандекс. Не-Поместена Целосна Чаша Градник Не-поместена Целосна Чаша Градник Има Решетката Ремени На Страна За Нежно Израмнување На Грбот, И На Врвот и На Дното Рабовите Се Водат За Дише и. Мека Долна Жица Долна Жица Градник Боди Назад Обезбедува Дополнителна Поддршка За Дами Долна Жица Градник.

Главните карактеристики

Избор на клиент