• Новак
Саудиска Станица Дрвен Оклоп Со Врата, Фиока И Коцки, Лорел Даб Завршница

Саудиска Станица Дрвен Оклоп Со Врата, Фиока И Коцки, Лорел Даб Завршница

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Бидете сигурни да ја проверите колекцијата На Станицата Саудер Самит за повеќе одлични предмети!. Деталите вклучуваат заострени стапала и заоблени рабови. Овие полици можат да се преселат на различни височини за да создадат флексибилно складирање за предмети од сите форми и големини. Димензии на кутијата : 59. Лизгачката врата обезбедува скриено складирање. Лорел Даб заврши. Завршен Во Ловоров Даб и детален со атрактивен хардвер, овој висок ормар за складирање ќе ве натера да се чувствувате организирани за кратко време. Создадете дополнителен простор за складирање што му е потребен на вашиот дом без да морате да го жртвувате стилот што го сакате со овој оклоп од колекцијата Самит Станица. Други карактеристики вклучуваат силна, лесна конструкција на панели заедно со заострени стапала и заоблени рабови. Овој ормар за гардероба има и пониска фиока за складирање што се отвора и затвора на мазни метални тркачи за лесно складирање на пристап на разни предмети. Можете да најдете простор за сите ваши работи на која било од четирите прилагодливи полици. Безбедност тестирана за стабилност за да помогне во намалувањето на несреќите со превртување. Силна и лесна конструкција на панели. Фиока карактеристики метал тркачи и безбедност запира. Модел # : 425011. Чувајте и прикажувајте што било од купишта книги и резервни ќебиња до украсни растенија и рамки за слики. Ги исполнува индустриските стандарди НА АСТМ Интернешнл АСТМ Ф2057-19 Безбедносни Спецификации за Единиците за Складирање Облека, што е наменето да ги намали опасностите за децата 5 и под поради превртување на мебелот. Овој ормар за гардероба има лизгачка врата за да можете да го прикажете најдоброто и да го скриете остатокот.Не постои такво нешто како да имате премногу простор за складирање. Овој оклоп е темелно тестиран во акредитирана лабораторија ИСО 17025, која Е Сертифицирана Лабораторија За Преземачи. Четири прилагодливи полици за флексибилни опции за складирање. Брзо и лесно склопување со патентиран систем За фиоки За заклучување т затоа што знаеме дека вашето време е вредно.

Главните карактеристики

Избор на клиент