• Новак
Оригинална дики машка двојна поларна руно наречена јакна од кошула

Оригинална дики машка двојна поларна руно наречена јакна од кошула

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оригинална дики машка поларна руно јакна со кошула, стилски ја комбинира мажот за чиста облека со есен или зимска облека, или ако живеете во област каде што студениот воздух е во текот на целата година, оваа јакна од кошула нуди вистински вид на заштита. Додека можете да ја спортувате оваа облека за работа (нејзината ткаенина, трајност и еластичност ќе го потврдат тоа), тоа е исто така погодно за секојдневни настани : Ноќна надвор со пупки, игра на базен со пријатели, датум ноќ со вашата сакана личност. За повеќе напорни активности, како да се работи на дворот или да се грижи за бизнисот, изградбата на јакна од кошула е стабилна и издржлива. И неговиот друг приоритет е топлината. Надворешната конструкција на Twill додава ниво на мекост, додека врзаната ткаенина на телото има термичка изолација и амортизирање за дополнителна удобност. Мекиот поларно руно качулка ја држи главата и лицето исфрлени од ветровите или ако сакате да останете невидени, само повлечете ги влечењата. Fit е опуштено, обезбедувајќи ви леснотија на движење. Со четири џебови за чување на вашите најважни работи, оригиналната јакна со поларно руно со дики мажи е разноврсен и функционален додаток на вашата гардероба. Оригинална дики машка двојна поларна руно наредена јакна за кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент