• Новак
G R 15° Лева Рака Рачен Прекинувач Одѕив

G R 15° Лева Рака Рачен Прекинувач Одѕив

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Ова Е Лгб 15150 Р5 Широк Радиус Левата Рака Рачен Прекинувач. Овој прекинувач е долг 600мм. Таа е изградена од пластични врски и месинг метални шини. Машината за префрлување може да се монтира или на левата или на десната страна. Производител : Лгб Модел Број : 18150 Скала/Er : Г Скала Тип На Модел : Песна/Прекинувачи/Итн. Ова Е Лгб 15150 Р5 Широк Радиус Левата Рака Рачен Прекинувач. Овој прекинувач е долг 600мм. Таа е изградена од пластични врски и месинг метални шини. Машината за префрлување може да се монтира или на левата или на десната страна. Производител : Лгб Модел Број : 18150 Скала/Er : Г Скала Тип На Модел : Песна/Прекинувачи/Итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент