• Новак
Ротосв Бојс Бич Сандал Магична Лента Обични Чевли Рамни Сандали Со Отворени Прсти Нелизгачки Потпетици Водени Чевли На Отворено Сино За Дишење 11с

Ротосв Бојс Бич Сандал Магична Лента Обични Чевли Рамни Сандали Со Отворени Прсти Нелизгачки Потпетици Водени Чевли На Отворено

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Удобно Чувство : Флексибилно Тело За Чевли, Многу Отпорно На Преклопување, Мека Постава за Суво Вклопување. Целокупното Чувство На Одење Е Лесно И Удобно.5 Y, Сад 5y/ Сад 5. Повеќе бои опционално.5 Y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Тип На Веб-Тркала : Рамно Прицврстување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Летни прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, надворешни, спортски карактеристики : 1.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент