• Новак
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Чиста рамнотежа вечера со влажна храна, паштета за вечера со јагнешко месо, 3,5 мл : чаша за оброци со една храна со влажна храна за кучиња во стилот на пате. Формула без жито. Направено со вистинско јагне како прва состојка. Комбинацијата на витамини и минерали гарантира дека вашето куче го извлекува максимумот од нивните оброци.

Главните карактеристики

Избор на клиент