• Новак
Колекцијата за украси „Слупел дома“ верувајте дека е напишано во песок со starвездена песок долар и seashell змеј платно wallидна уметност

Колекцијата за украси „Слупел дома“ верувајте дека е напишано во песок со starвездена песок долар и seashell змеј платно wallидна

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Алан ianaиана и Компани.

Главните карактеристики

Избор на клиент