• Новак
Хавајски Кошули За Мажи Момчиња Со Кратки Ракави Редовни Машки Кошули

Хавајски Кошули За Мажи Момчиња Со Кратки Ракави Редовни Машки Кошули

DEN 249.44
Пристапност
Во достапна форма

?.Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. ?.Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. ?.Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо. ?.Прилики : Нашите Хавајски Машки Кошули Погодни Во Многу Прилики, Вклучувајќи Забави На Плажа Тематски Забави Риболов,Едрење, Денови Во Канцеларија Итн. ?.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. ?.Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, а ние ќе одговориме на нив во рок од 24 часа. . Хавајски Кошули За Мажи/Момчиња Кратки Ракави Редовни Машки Кошули.

Главните карактеристики

Избор на клиент