• Новак
Божиќна маичка за време на годишно време, божиќна маица, големини 4-18

Божиќна маичка за време на годишно време, божиќна маица, големини 4-18

DEN 224.00
Пристапност
Во достапна форма

Вашето момче ќе се чувствува весело и светло во оваа графичка Божиќна матичка со долги ракави од време на одмор. Оваа мета за мешавина од памук е машина што може да се мие и има деколте на вратот на екипажот. Оваа пријатна, празнична кошула прави одличен подарок. Продаден исклучиво на. Време на празник со долги ракави графички Божиќни маички. 60% памук/ 40% полиестер. Вратот на екипажот. Машина за перење. Продаден исклучиво на. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038.

Главните карактеристики

Избор на клиент