• Новак
Бесплатно склопување женска маичка за маички со ракави од Раглан

Бесплатно склопување женска маичка за маички со ракави од Раглан

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Нова сезона, нов изглед. Време за џемпер на бесплатното склопување за шик пресврт на класичен обичен стил. Високото деколте и плочата со три копчиња додаваат трендовски допир на овој нов пријатна главна глава. Пар со нашите џебни џебни џебови (продадени одделно) и патики за удобен, слабо изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Високо деколте со копче за копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Kangеб од кенгур. Карактеристики : странични парчиња. Попр -врвот со ракави на Раглан за жени од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент