• Новак
Прозорец Завеси Неограничени Од Дизајни Уникатни, Декоративни, Фанки , Кул-Возење Во Цвеќиња

Прозорец Завеси Неограничени Од Дизајни Уникатни, Декоративни, Фанки , Кул-Возење Во Цвеќиња

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Наведената ширина е вкупното мерење на двата панели. 2 пол-џеб завеса панели. 3 инчен Пол-Џеб. Машинско перење ладно на нежно, сува сува ниска. Изграден по нарачка во САД. Големина : 52 х 40(Инчен).

Главните карактеристики

Избор на клиент