• Новак
Задржување на фиоката

Задржување на фиоката

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

4000/4050/4100 Трач 1 за задржување на рака. Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број RB2-2387-000. Оваа ставка е оригинална OEM оригинална ставка / RB2-2387-000 што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и таа се испорачува брзо и прецизно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Споредбени модели вклучуваат : . Компатибилноста вклучува : Laserjet 4000, Laserjet 4050, Laserjet 4100, Style Writer 4100. Добијте ја оваа 4000/4050/4100 фиока 1 за задржување на раката Уживајте во брза испорака и ниски цени денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент