• Новак
Дозвола Девојки Хеланки Летен Печатен Модел Гаќи Тенок Фит Капри Носени Надворешно Во Летен Стил, Разнобојни

Дозвола Девојки Хеланки Летен Печатен Модел Гаќи Тенок Фит Капри Носени Надворешно Во Летен Стил, Разнобојни

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Ироинид Клиренс Девојки Хеланки Летен Печатен Дезен Гаќи Тенки Капри Кои Се Носат Надворешно Во Летен Стил, Разнобојни Карактеристики : мекиот материјал обезбедува најдобра дише, е многу фит, удобен за носење и погоден за деца.Слатки детски панталони што вашето дете може да ги носи секој ден.Погоден за лето. Меката памучна обвивка може да го блокира и ветерот и е погодна за играње на отворено.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња.Измијте во ладна вода, не користете топла вода, исушете ја природно, не користете фен или железо.Моден дизајн, висок квалитет!Материјал : 95% Полиестер, 5% Тип На Спандекспатер : Печатење : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Должина На Панталони : Долги Панталони Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Мода изработена е од материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различен дисплеј поставување,благодарам За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Препорачана Возраст Ироинид Клиренс Девојки Хеланки Летен Печатен Дезен Гаќи Тенки Капри Кои Се Носат Надворешно Во Летен Стил, Разнобојни. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Препорачана Возраст : 1-2 Години Големина : 100 САД : 1т Половината : 40см/15.75" Должина : 41см/16.14" Препорачана Возраст : 2-3 Години Големина : 110 САД : 2т Половината : 42см/16.54" Должина : 44см/17.32" Препорачана Возраст : 3-4 Години Големина : 120 САД : 3 Т Половината : 44см/17.32" Должина : 47см/18.50" Препорачана Возраст : 4-5 ГОДИНИ ГОЛЕМИНА : 130 сад : 4t половината : 46cm/18.11" должина : 51cm/20.08" Препорачана Возраст : 5-6 ГОДИНИ ГОЛЕМИНА : 140 сад : 5t половината : 48cm/18.90" должина : 55cm/21.65".

Главните карактеристики

Избор на клиент