• Новак
Сет на мое момче на Картер, 2-парчиња, големини 0-24 милиони

Сет на мое момче на Картер, 2-парчиња, големини 0-24 милиони

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Момчето е кул како краставица во оваа лента со 2 парчиња поставени од моето дете на Картер. Оваа кошула со копчиња со џеб со лепенка му дава на вашето бебе големо дете, особено кога е поврзано со неговите шорцеви во стилот на каки. Ткаенината со постелнина го одржува удобно и ладно во потоплите пролетни денови .. Секое парче во овој сет е стандардно 100 од ОЕКО-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 2 парчиња шорцеви. Копче нагоре со џеб. Печатење на сите. Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент