• Новак
Wrcnote Жени Еднобојни Копчиња Декор Салон Еластична Половината Плажа Обични Задници Права Нога Палацо Панталони Кралско Сино М

Wrcnote Жени Еднобојни Копчиња Декор Салон Еластична Половината Плажа Обични Задници Права Нога Палацо Панталони Кралско Сино

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Дневна Панталони Хеланки,Канцеларија Работа Се Водат Панталони Тип На Шема На Панталони : Еднобојна,Боја На Копче : Сина, Црвена Роза, Бела, Црвена Вино, Црна(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Спандекслег : Должина На Глуждот сезона на половини : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Дизајнот со висок струк прави да изгледате убаво и витко, дизајнот на права нога помага да се измени обликот на ногата.2. Погоден за секојдневно носење, удобен и убав.3. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.4. Совршен за Одмор, Работа, Канцеларија, Состанок, Облека за Плажа, Дом, Улица, Забава, секаков вид секојдневен живот или секојдневна употреба. Содржина на пакетот : 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Права Нога, Панталони Со Високи Половини, Еластични Панталони Со Долги Половини. Материјал-90%Полиестер 10% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Панталони Со Права Нога, Лабави Удобни Лежерни Панталони За Пижами, Палацо Панталони Со Висок Струк, Боемски Долги Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Овие Панталони Со Права Нога Можат Добро да се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент