• Новак
Раб на тркалото за 2002 година-Шеви Лавина Во Сребрен Хромиран Раб Директно Вклопување

Раб на тркалото за 2002 година-Шеви Лавина Во Сребрен Хромиран Раб Директно Вклопување

DEN 2239.68
Пристапност
Во достапна форма

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена НА ОЕМ. Целиот наш производ Овде На Патот Е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркала, сензори ЗА ТПМС, капачиња, навртки за навртки и гуми. Опслужувајќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од давателите на врвни тркала во земјата. Се чувствуваат безбедно кога купување на вашиот производ, продавница Патот Подготвени денес! Детали за производот : Производствен Број : 560-5409дел Терминологија ПРОЕКТ : 7644 ИД На Брендот ААЈА : hbch one Компатибилен - сите наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата опрема OEM. One безбедност - ние ги произведуваме сите наши бандажи со дебел дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. 1 вкупни Перформанси-прецизноста на нашето производство, издржливоста на нашиот челик и легура и нашиот совршен дизајн НА ОЕМ е она што не одделува од конкуренцијата. Дополнителни Карактеристики Боја : Хром. Одговара Изберете : 2009-2013 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2009-2013 ГМЦ СИЕРА 2009-2014 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2009-2013 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 2009-2014 ГМЦ ЈУКОН 2009-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2009-2014 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент