• Новак
Совршено Дефиниран Гел Ајлајнер-Челик Сиво од Боби Браун За Жени-0. Оз Ајлајнер

Совршено Дефиниран Гел Ајлајнер-Челик Сиво од Боби Браун За Жени-0. Оз Ајлајнер

DEN 352.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој ајлајнер е молив базиран на гел кој обезбедува богато пигментирана боја и прецизна постава со 12-часовно абење отпорно на пот и влажност. Не се шушка и останува боја вистинска цел ден. Дава лесно, удобно чувство. Не се шушка и останува боја вистинска цел ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент