• Новак
Лиен Алуминиумски Раб TWCHC G-BLK MIR FCE , 2010CHC405112B72

Лиен Алуминиумски Раб TWCHC G-BLK MIR FCE , 2010CHC405112B72

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Никогаш не престануваме да туркаме. Тоа е она во што веруваме. Ништо не го издвојува вашиот автомобил или ТЕРЕНЕЦ како нов сет на карактеристични сопствени тркала од ТСВ. Ние веруваме дека секогаш постои подобар начин. Повеќето од нашите сопствени тркала ги земаат своите имиња од големите тркачки места во светот. Во самото јадро, ова сме ние. 5х112 шема на завртки. СЕДИШТЕТО НА ТСВ Е Во Калифорнија и им служи на клиентите ширум светот.Tsw Алуминиумски Тркала дизајни и инженери неверојатен спектар на скалести резервни сопствени тркала за да одговараат на вашето возило. Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите побрзо. Секогаш постои подобар начин да им служите на клиентите. Веруваме дека нашите тркала прават повеќе отколку само да го направат светот поубав. Направете смела изјава со избирање на вистинскиот дизајн, завршница и големина од нашата колекција на резервни тркала од лесна легура. Алуминиумските Тркала ТСВ се основани уште во 1960-тите од Возач На Формула Еден и оттогаш има континуирано вклучување во моторните спортови. Ова никогаш не треба да биде доведено во прашање. Ние се обидуваме да направиме повеќе отколку само да дизајнираме тркала со добар изглед. Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата. Тоа е повеќе од филозофија. Секогаш постои подобар начин за правење производи. Не сакаме компромис затоа што понекогаш нема простор за грешка. Ние веруваме дека квалитетот е важен. Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивниот бескомпромисен квалитет, прецизно инженерство, напредни материјали и револуционерни производствени процеси како и за нивните прекрасни дизајни. Никогаш не престануваме да се обидуваме да направиме подобро утре од она што го направивме денес. TSW Фрлија АЛУМИНИУМСКИ Раб TWCHC 20 X10 5 X112 G-BLK MIR FCE 40 MM, 2010 CHC405112 B72. Материјал : Леано Алуминиум. Тоа е она што не мотивира. Тоа е нашето чувство за погрешно и правилно. Тоа сме ние како луѓе. Ние веруваме дека можеме да направиме разлика, не затоа што тоа ќе ни помогне да продадеме повеќе тркала, туку затоа што е важно за нашите клиенти и за секој што вози на нашите производи. 2010 C405112 B72.

Главните карактеристики

Избор на клиент