• Новак
Наоѓање На Хероите На Дори Хеч, Немо

Наоѓање На Хероите На Дори Хеч, Немо

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Хероите На хеч Дори е забавен и изненадувачки начин децата да си играат со својот омилен лик Дори. Трансформирачката фигура започнува како едноставна, овална форма "јајце" која, со неколку едноставни пресврти и вртења, се трансформира во Вашиот Немо. Погоден за возраст од 4 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. Наоѓање Херои На Дори Хеч, Немо : Возрасен Опсег : 4 години и повеќе. Трансформирачката фигура започнува како едноставно "јајце" во форма на овална форма и се трансформира во Вашиот Немо. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент