• Новак
Вексфорд Дома Барнвуд Цврсто Дрво Рамка За Слика 4 6 - Бело

Вексфорд Дома Барнвуд Цврсто Дрво Рамка За Слика 4 6 - Бело

DEN 287.68
Пристапност
Во достапна форма

Било да е тоа портрет на вас и вашата подобра половина на вашиот голем ден, слика од членовите на семејството од пред неколку години или сопствена илустрација, рамки ви помагаат да ги изложите сите ваши personal уметнички дела. Земете ја оваа на пример се одликува со рамка од цврсто дрво, преден дел ОД ув стакло за да ги држи подалеку штетните зраци и простор за вашата омилена фотографија или уметничко дело. Цврсто Дрво. Вистинско Стакло. Може Да Се Закачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент