• Новак
Деца Девојка Памучна Долна Облека Безжичен Спортски Градник 7-12Т

Деца Девојка Памучна Долна Облека Безжичен Спортски Градник 7-12Т

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Тинејџерски Деца Градник На Голема Девојка Дете Беспрекорна Бралета Развојна Памучна Долна Облека Јуниори Жица за Обука помалку Безжичен Градник Градник За Обука На Ками За Девојчиња. Спецификација : . Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврста Боја. Модел : Слободна Големина. Пол : Девојки. Сезона : Четири Сезони. Тип На Производ : Камизола, Елек. Возраст : 7-12 Години Училишна Возраст. Боја : 5 Бои За Избор. Големина-ДолжинаПод Биста. Една Големина - - - - - 26см/10,24 "- - - 58см/22,83 " - 82см/32,28". Пакетот вклучува : . 1 * Памучна Долна Облека. Забелешка : . 1.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2.Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење. 1. Безбедно направено со долг главен памук, напредно шиење, природно и comfortable.No секоја стимулација на кожата на вашите деца. 2. Помогнете им на вашите девојки во развојна фаза да постигнат удобност и самодоверба додека растат со овој сет на градници за обука на мек памук. 3. Мека, лесна памучна маичка, со удобно истегнување. Дајте ја вашата кожа мека нега. Одличен избор за чувствителни кожи или активни девојки. 4. Светлите бои, не е лесно да се видат од кошулата, ги прават девојките удобни во развојот на возраста.

Главните карактеристики

Избор на клиент