• Новак
Кустом Кгбат 10в Батерија Напојува Гитара Засилувач

Кустом Кгбат 10в Батерија Напојува Гитара Засилувач

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

Треба компактен и пренослив гитара засилувач решение? Кгбат10 е одговорот. Овој засилувач од 10 вати обезбедува и чист и пренасочен канал. Слушајте и свирете заедно со вашата музика користејќи го вклучениот aux-in jack. Сите овие одлични карактеристики можат да се напојуваат со 6a батерии. Треба компактен и пренослив гитара засилувач решение? Кгбат10 е одговорот. Овој засилувач од 10 вати обезбедува и чист и пренасочен канал. Слушајте и свирете заедно со вашата музика користејќи го вклучениот aux-in jack. Сите овие одлични карактеристики можат да се напојуваат со 6a батерии.

Главните карактеристики

Избор на клиент