• Новак
Кај Деца Трицикли Подарок за 1-Годишни Момчиња Девојчиња Со Отстранливи Педали И Тркала За Обука, Велосипедски Трикови За Бебиња За Возење Играчки За Мали Деца

Кај Деца Трицикли Подарок за 1-Годишни Момчиња Девојчиња Со Отстранливи Педали И Тркала За Обука, Велосипедски Трикови За Бебиња

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

ИЗВОНРЕДЕН ИЗГЛЕД : Овие Детски Трицикли се свежи ново дизајнирани Со Уникатно тело од Јаглероден челик во Форма На Буквата У има функција на амортизација и работи со ева прошири ги тивките тркала за да апсорбира удар додека возите на нерамна површина. Тоа е толку кул што да биде попривлечно за децата. И тоа е еден вид добар подарок за велосипеди, Совршени детски трицикли за вашите деца.МОТОРНИТЕ ВЕШТИНИ ги Охрабруваат кога се откажуваат. Потоа, ќе се забавувате повеќе од нив. Колку време лета!! Растете со вашите деца со среќа заедно.ЗАБЕЛЕШКА : 30 дена Гаранција За враќање На Парите. XIAPIA 3 Во 1 Детски Трицикли Подарок За Момчиња Од 1-4 Години Девојчиња Со Отстранливи Педали И Тркала За Обука, Велосипедски Трикови За Рамнотежа На Бебиња Играчки За Возење За Мало Дете (Прилагодливо Седиште).

Главните карактеристики

Избор на клиент