• Новак
Машка и голема машка машка и голема машка машка машка џемпер, до големина 3XL

Машка и голема машка машка и голема машка машка машка џемпер, до големина 3XL

DEN 240.00
Пристапност
Во достапна форма

Филдер ги зими вашите омилени џемпери со најсмеаните, најмекиот шерпа руно оваа страна на Арктикот. Две џебови за поштенски патенти ќе ви помогнат да ги носите вашите најважни работи за оние студени прошетки до продавницата. Ткаенина : 100% полиестер. Грижа : Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно само белило од хлор кога е потребно, сува суво ниско ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. Должина на инсејм : 29 1/2 ". Мека ткаенина од шерпа. Џеб за складирање на патент. Детали за тонот на бод.

Главните карактеристики

Избор на клиент